Hakkımızda

Özel Eğitim Koçum

Hakkımızda

Özel Eğitim Koçum olarak,destek eğitime ihtiyaç duyan Özel Öğrenme Güçlüğü,Yaygın Gelişimsel Bozukluklar(Otizim),Okuma Yazma Güçlüğü,Okul Başarısızlığı,Aile Danışmanlığı,Okula Uyum Sorunu, Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite ile Psikolojik Yardıma ihtiyacı olan çocuklarımızın eğitim gereksinimlerini karşılamak üzere alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde hizmetler veriyor,çocuklarımızın potansiyellerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Çocuklarımızın en iyisini hakettiğini inanıyor,gruplar halinde ve ya bireysel eğitimlerle onları eğitirken sosyal aktivitelere katılmalarını teşvik ederek kendilerini geliştirmede olanak sağlıyoruz.

Hakkımızda
01

Neden Biz

“Olacaksa, en iyisi olmalı” anlayışını ilke edinerek titizlikle çalışıp ve azimle ilerledik. Sevgiyi,bilgiyi ve kaliteli hizmeti birleştirerek aynı zamanda kalitemiz ve hizmetlerimizden hiç taviz vermeyerek sonunda başardık.

02

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen dünyamızda,özel eğitim ve psikolojik danışmanlık hizmetleri ile özel eğitime gereksinim duyan bireylere en üst seviyede ulaştırıp, faaliyet gösterdiğimiz bölgede alanımızda öncü ve lider bir kurum olmak.

03

Misyonumuz

Kurumumuzda bir aile ortamı oluşturarak veli memnuniyeti ön planda tutup,eğitim hizmetlerimizi veli ve öğrencilerimize en iyi şekilde sunmak.